IME IN PRIIMEK, naziv ELEKTRONSKI NASLOV PREDMET GOVORILNE URE
za starše
GOVORILNE URE
za dijake
RAZREDNIK

Vida Poglajen, ravnateljica

prof. matematike, svetnica

vida.poglajen(at)gimnazija-litija.si        
Urška Simnovčič Pišek, prof. slovenščine in zgodovine, svetnica urska.simnovcic-pisek(at)gimnazija-litija.si

slovenščina,

ITS

ponedeljek, 3. ura sreda, 7. ura 4. a
Janoš Železnik, prof. slovenščine in pedagogike, svetovalec zeleznik.janos(at)gmail.com slovenščina torek, 3. ura torek, 7. / 8. ura  
Mateja Golouh, prof. zgodovine in španščine, svetovalka matejagolouh(at)hotmail.com zgodovina četrtek, 5. ura torek, 8. ura 1. a
Živa Pirnar, prof. psihologije,mentorica ziva.pirnar(at)guest.arnes.si psihologija ponedeljek, 3. ura ponedeljek, 8. ura  
Tanja Boltin, prof. geografije in pedagogike, svetnica tanja.boltin(at)gimnazija-litija.si geografija torek, 5. ura sreda, 7. ura  
Natalija Zver, prof. matematike, svetovalka natalija.zver(at)gimnazija-litija.si

matematika

 

petek, 2. ura ponedeljek, 7. ura 4. b
Mateja Ivančič, prof. matematike mateja.ivancic@gimnazija-litija.si

matematika

ITS

torek, 3. ura sreda, 7. / 8. ura  
Jan Maver, prof. matematike, svetnik jan.maver(at)gimnazija-litija.si

matematika,

 

četrtek, 2. ura četrtek, 7. ura 3. b
Ana Črne, prof. angleščine in ruščine, svetovalka ana.crne(at)gimnazija-litija.si

angleščina,

ruščina

četrtek, 3. ura četrtek, 7. ura 1. b
Irena Prašnikar, prof. angleščine in slovenščine, svetnica irena.prasnikar(at)gimnazija-litija.si

angleščina, slovenščina,

ITS

torek, 2. ura petek, 5. ura 2. a
Diana Redl Kolar, prof. nemščine, svetnica diana.redl(at)gimnazija-litija.si nemščina ponedeljek, 4. ura sreda, 8. ura 2. b
Jasmina Rome, prof. kemije, svetnica jasmina.rome(at)gimnazija-litija.si

kemija,

ITS

sreda, 1. ura torek, 8. ura 3. a
Iztok Černe, prof. biologije, svetnik iztok.cerne(at)gimnazija-litija.si biologija četrtek, 4. ura četrtek, 7. ali 8. ura  
Miha Medvešek medvesek.miha(at)gmail.com fizika torek, 4. ura torek, 2. ura  
Anita Grm, prof. glasbe, mentorica anita.grm(at)gimnazija-litija.si glasba četrtek, 4. ura četrtek, 2. ura  
Blaž Rojko blaz.rojko(at)guest.arnes.si pevski zbor      
Jernej Podgornik, prof. sociologije in filozofije, svetovalec jernej_podgornik(at)hotmail.com

sociologija, filozofija,

ITS

sreda, 3. ura torek, 8. ura  
Darko Pandur, prof. informatike, svetovalec darko.pandur1(at)gmail.com

informatika,

 

torek, 5. ura torek, 8. ura  
Maria Primožič, prof. likovne umetnosti, svetovalka maria.primozic(at)gmail.com likovna umetnost četrtek, 3. ura četrtek, 5. ura  
Mitja Strmec, prof. športne vzgoje, svetnik mitja.strmec(at)gmail.com športna vzgoja četrtek, 3. ura sreda, 7. ura  
Janez Medved, prof. športne vzgoje, svetovalec janez.medved1(at)guest.arnes.si športna vzgoja četrtek, 3. ura ponedeljek, 8. ura  
Polonca Krmek, prof. geografije polonakrmek(at)hotmail.com geografija po dogovoru petek, 8. ura  
Maja Blejec, laborantka maja.blejec@yahoo.com   ponedeljek, 5. ura torek, 8. ura  
Svetovalna služba: Tanja Boltin (tanja.boltin(at)gimnazija-litija.si)
Tajnik šolske maturitetne komisije: Jan Maver (jan.maver(at)gimnazija-litija.si)
Organizator obveznih izbirnih vsebin: Mitja Strmec (mitja.strmec(at)gimnazija-litija.si, mitja.strmec@gmail.com)
Tajnica: Jasmina Domadenik (tajnistvo@gimnazija-litija.si)
Računovodkinja: Nives Godec (admin@s-gimlit.lj.edus.si)
Knjižničarka: Maja Deniša (knjiznica@gimnazija-litija.si)
Laborant in vzdrževalec učne tehnologije: Maja Blejec (maja.blejec@yahoo.com)
Hišnik: Tomaž Bizjak
Kuharja:
  • Simon Groznik

kuhinja@gimnazija-litija.si

Čistilke:
  • Ljubica Katić
  • Alenka Leskovšek
  • Marinka Škoda
  • Marica  Zupan

 

 

   
(Skupno 12.270 obiskov, današnjih obiskov 25)