Na zaključni prireditvi smo podelili priznanja šole.

Letošnji prejemniki priznanj so:

Žana Grabnar 1.a za zlato priznanje na državnem tekmovanju Ekokviz
Matej Perc 1.b za zlato priznanje na državnem tekmovanju iz kemije za Preglove plakete
Ana Lavrin 1.b za zlato priznanje na državnem tekmovanju iz slovenščine za Cankarjevo priznanje
Ema Pikelj 2.b za srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz kemije za Preglove plakete in
zlato priznanje na državnem tekmovanju iz slovenščine za Cankarjevo priznanje
Nina Jelen 2.b za uspešno predstavitev fizikalnega projekta GimLit Fortress na 24. slovenskem festivalu znanosti z mednarodno udeležbo “Narava, človek in eksperimenti” in uvrstitev na mednarodni festival »Sceince on Stage« 2019 na Portugalskem
Jakob Sirk 3.a za uspešno predstavitev fizikalnega projekta GimLit Fortress na 24. slovenskem festivalu znanosti z mednarodno udeležbo “Narava, človek in eksperimenti” in uvrstitev na mednarodni festival »Sceince on Stage« 2019 na Portugalskem
Gaja Starc 3.c za zlato priznanje na državnem tekmovanju v znanju o sladkorni bolezni
Gala Pregel 3.c za uspešno predstavitev fizikalnega projekta GimLit Fortress na 24. slovenskem festivalu znanosti z mednarodno udeležbo “Narava, človek in eksperimenti” in uvrstitev na mednarodni festival »Sceince on Stage« 2019 na Portugalskem
Alen Demiri 4.a za vodenje in sodelovanje na šolskih prireditvah
Ana Avbelj 4.a za vodenje in sodelovanje na šolskih prireditvah in večletno sodelovanje v Teatru 16
Ana Vrtačnik 4.a za odličen učni uspeh v vseh štirih letih in štiriletno sodelovanje v pevskem zboru
Andraž Fink 4.a za štiriletno sodelovanje v pevskem zboru in večletno sodelovanje v Teatru 16
Anica Garić 4.a za štiriletno sodelovanje v pevskem zboru in večletno sodelovanje v Teatru 16
Anja Remškar 4.a za odličen učni uspeh v vseh štirih letih in večletno sodelovanje v projektu Obrazi prihodnosti
Kaja Pistotnik 4.a za večletno sodelovanje v projektu Obrazi prihodnosti
Nik Vozelj 4.a za uspešno predstavitev fizikalnega projekta GimLit Fortress na 24. slovenskem festivalu znanosti z mednarodno udeležbo “Narava, človek in eksperimenti” in uvrstitev na mednarodni festival »Sceince on Stage« 2019 na Portugalskem
Robert Baš 4.a za večletno sodelovanje v pevskem zboru
Tadej Pirc 4.a za odličen učni uspeh v vseh štirih letih
Teja Vrtačnik 4.a za odličen učni uspeh v vseh štirih letih
Zala Urbanija 4.a za večletno sodelovanje v pevskem zboru
Anja Bočko 4.b za odličen učni uspeh v vseh štirih letih
Jerneja Logaj 4.b za odličen učni uspeh v vseh štirih letih, za štiriletno sodelovanje v debatnem klubu in uvrstitev v ekipo, ki bo Slovenijo zastopala na svetovnem debatnem prvenstvu in  večletno sodelovanje v projektu Obrazi prihodnosti
Leon Ciglar 4.b za odličen učni uspeh v vseh štirih letih, za vodenje šolskih prireditev in  večletno sodelovanje v debatnem klubu
Lina Ševerkar 4.b za štiriletno sodelovanje v pevskem zboru
Nika Drnovšek 4.b odličen učni uspeh v vseh štirih letih
Nika Lindič 4.b za štiriletno sodelovanje v pevskem zboru in večletno sodelovanje v pevskem zboru
Patricija Cirar 4.b za odličen učni uspeh v vseh štirih letih, za zlato priznanje na XVIII. državnem tekmovanju mladih zgodovinarjev, za štiriletno sodelovanje v pevskem zboru in  štiriletno vestno delo v razredni skupnosti
Urša Izlakar 4.b za odličen učni uspeh v vseh štirih letih in štiriletno sodelovanje v pevskem zboru

ČESTITAMO!

(Skupno 446 obiskov, današnjih obiskov 1)