V petek, 17. marca 2017, je na Gimnaziji in srednji šoli Rudolfa Maistra v Kamniku potekalo regijsko tekmovanje iz fizike. V naši regiji je tekmovalo 140 dijakov, le 11 najboljših pa se lahko uvrsti na državno tekmovanje. Iz naše šole se je med teh 11 udeležencev državnega tekmovanja uspelo uvrstiti Andreju Barachiniju, 3. C in Katji Arh, 4. C, ki sta si na ta način pritekmovala bronasto in srebrno priznanje.

Poleg njiju so na regijskem tekmovanju osvojili bronasto priznanje še Leon Ciglar, 2. B, Tinkara Perme, 3. C in Taja Vidonja, 4. C.

Čestitamo!

Državno tekmovanje bo v soboto, 8. aprila 2017, na Prvi gimnaziji v Mariboru.

Vsem dijakom, ki ste zastopali našo šolo na tekmovanju, čestitam za vaš uspeh in se vam zahvaljujem za trud, ki ste ga vložili v pripravo na tekmovanje. Jeseni pričnemo znova.

Damjan Štrus, prof.

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)