IME IN PRIIMEK, naziv ELEKTRONSKI NASLOV PREDMET GOVORILNE URE
za starše
GOVORILNE URE
za dijake
RAZREDNIK

Vida Poglajen, ravnateljica

prof. matematike, svetnica

vida.poglajen(at)gimnazija-litija.si        
Urška Simnovčič Pišek, prof. slovenščine in zgodovine, svetnica urska.simnovcic-pisek(at)gimnazija-litija.si

slovenščina,

ITS

sreda, 3. ura ponedeljek, 7. ura 3. a
Janoš Železnik, prof. slovenščine in pedagogike, svetovalec zeleznik.janos(at)gmail.com slovenščina ponedeljek, 2. ura ponedeljek, 8. ura  
Mateja Golouh, prof. zgodovine in španščine, svetovalka matejagolouh(at)hotmail.com zgodovina sreda, 2. ura sreda, 8. ura 4. a
Živa Pirnar, prof. psihologije,mentorica ziva.pirnar(at)guest.arnes.si psihologija sreda, 3. ura sreda, 8. ura  
Tanja Boltin, prof. geografije in pedagogike, svetnica tanja.boltin(at)gimnazija-litija.si geografija torek, 3. ura sreda, 7. ura  
Natalija Zver, prof. matematike, svetovalka natalija.zver(at)gimnazija-litija.si

matematika,

ITS

petek, 2. ura sreda, 8. ura 3. b
Erna Batagelj, prof. matematike erna.jurca-batagelj(at)gimnazija-litija.si matematika četrtek, 6. ura torek, 8. ura  
Jan Maver, prof. matematike, svetnik jan.maver(at)gimnazija-litija.si

matematika,

ITS

petek, 4. ura četrtek, 7. ura 2. b
Ana Črne, prof. angleščine in ruščine, svetovalka ana.crne(at)gimnazija-litija.si

angleščina,

ruščina

ponedeljek, 5. ura ponedeljek, 7. ura 4. b
Irena Prašnikar, prof. angleščine in slovenščine, svetnica irena.prasnikar(at)gimnazija-litija.si

angleščina, slovenščina,

ITS

petek, 2. ura sreda, 8. ura 1. a
Diana Redl Kolar, prof. nemščine, svetnica diana.redl(at)gimnazija-litija.si nemščina ponedeljek, 3. ura sreda, 8. ura 1. b
Jasmina Rome, prof. kemije, svetnica jasmina.rome(at)gimnazija-litija.si

kemija,

ITS

ponedeljek, 3. ura četrtek, 7. ura 2. a
Iztok Černe, prof. biologije, svetnik iztok.cerne(at)gimnazija-litija.si biologija petek, 5. ura četrtek, 7. ali 8. ura  
Miha Medvešek medvesek.miha(at)gmail.com fizika ponedeljek, 4. ura petek, 8. ura  
Anita Medvešek, prof. glasbe, mentorica anita.medvesek6(at)gmail.com glasba torek, 4. ura torek, predura  
Blaž Rojko blaz.rojko(at)guest.arnes.si pevski zbor      
Jernej Podgornik, prof. sociologije in filozofije, svetovalec jernej_podgornik(at)hotmail.com

sociologija, filozofija,

ITS

sreda, 3. ura torek, 8. ura  
Darko Pandur, prof. informatike, svetovalec darko.pandur1(at)gmail.com

informatika,

ITS

torek, 4. ura torek, 8. ura  
Maria Primožič, prof. likovne umetnosti, svetovalka maria.primozic(at)gmail.com likovna umetnost torek, 4. ura torek, predura  
Mitja Strmec, prof. športne vzgoje, svetnik mitja.strmec(at)gmail.com športna vzgoja sreda, 5. ura ponedeljek, 7. ura  
Janez Medved, prof. športne vzgoje, svetovalec janez.medved1(at)guest.arnes.si športna vzgoja sreda, 3. ura sreda, 8. ura  
Tjaša Končina, prof. športne vzgoje tjasa.koncina(at)gmail.com športna vzgoja ponedeljek, 3. ura po dogovoru  
Maja Blejec, laborantka maja.blejec@yahoo.com   ponedeljek, 5. ura torek, 8. ura  
Svetovalna služba: Tanja Boltin (tanja.boltin(at)gimnazija-litija.si)
Tajnik šolske maturitetne komisije: Jan Maver (jan.maver(at)gimnazija-litija.si)
Organizator obveznih izbirnih vsebin: Mitja Strmec (mitja.strmec(at)gimnazija-litija.si, mitja.strmec@gmail.com)
Tajnica: Jasmina Domadenik (tajnistvo@gimnazija-litija.si)
Računovodkinja: Nives Godec (admin@s-gimlit.lj.edus.si)
Knjižničarka: Maja Deniša (knjiznica@gimnazija-litija.si)
Laborant in vzdrževalec učne tehnologije: Maja Blejec (maja.blejec@yahoo.com)
Hišnik: Tomaž Bizjak
Kuharja:
  • Darja Cirkvenčič
  • Simon Groznik

kuhinja@gimnazija-litija.si

Čistilke:
  • Ljubica Katić
  • Alenka Leskovšek
  • Marinka Škoda
  • Marica  Zupan

 

 

   

 

(Skupno 7.883 obiskov, današnjih obiskov 1)