Vsem tekmovalcem čestitamo!

2015/16
Državno tekmovanje LOGIKA (srebrno priznanje): Gregor Strniša (1. B), Nina Ceglar (2. B), Matija Sirk (3. C) in Rok Sonc (4. B).

Državno tekmovanje RAZVEDRILNA MATEMATIKA (srebrno priznanje): Klara Šparlek (2. B).

Državno tekmovanje MAT (srebrno priznanje): Gregor Strniša (1. B) in Luka Stegenšek (4. A).

2014/15
Državno tekmovanje LOGIKA: Nina Ceglar (1. B, zlato priznanje), Klara Šparlek (1. B, srebrno priznanje) in Eva Medvešek (4. A, srebrno priznanje).

Državno tekmovanje RAZVEDRILNA MATEMATIKA: Klara Šparlek (1. B, srebrno priznanje).

Državno tekmovanje MAT (zlato priznanje): Jan Burgar (4. C).

2013/14
Državno tekmovanje LOGIKA: Ana Poglajen (2. B, srebrno priznanje) in Jan Burgar (3. C, zlato priznanje).

Regijsko tekmovanje MAT (srebrno priznanje): Patricia Smolnikar (1. B), Nadja Strle (1. B), Rok Sonc (2. B), Luka Železnik (2. A), Klara Lenart (4. B), Tin Troha (4. A) in Tilen Tršelič (4. B).

2012/13
Državno tekmovanje LOGIKA: Lara Jerkovič (2. C, zlato priznanje) in Matej Starič (3. A, srebrno priznanje).

Regijsko tekmovanje MAT (srebrno priznanje): Luka Železnik (1. A), Luka Stegenšek (1. A), Žan Milan Žujić (1. C), Ana Poglajen (1. B), Tilen Pilpah (2. C), Matevž Možina (2. A), Matic Kos (2. C), Žan Pirc (3. C), Matej Starič (3. A) in Kaja Štojs (4. C).

2011/12
Državno tekmovanje LOGIKA (srebrno priznanje): Lara Jerkovič (1. C), Matej Starič (2. A) in Jure Hostnik (3. A).

2010/11
Regijsko tekmovanje MAT (srebrno priznanje): Matej Starič (1. A), Klara Lenart (1. B), Žan Pirc (1. C), Jure Hostnik (2. A) in Nejc Petek (4. B).
Državno tekmovanje LOGIKA (srebrno priznanje): Klara Lenart (1. B).

2009/10
Regijsko tekmovanje MAT (srebrno priznanje): Mojca Juteršek (2. C), Nejc Petek (3. B) in Anja Dobravec (3. B).
Državno tekmovanje LOGIKA: Jure Hostnik (1. A, zlato priznanje), Miha Flisek (2. C, srebrno priznanje) in Anja Dobravec (3. B, srebrno priznanje).

2008/09
Regijsko tekmovanje MAT (srebrno priznanje): Špela Drnovšek (1. C), Staš Strle (1. B), David Kovačič (1. A), Tilen Bevc (1. C), Matej Čadež (1. A), Vita Zalar (2. A), Nejc Petek (2. B) in Klara Hostnik (3. B).
Državno tekmovanje MAT (zlato priznanje): Vita Zalar (2. A) in Nejc Petek (2. B).
Državno tekmovanje LOGIKA: Petra Obermajer (4. B, zlato priznanje), Adis Sinanović (3. A, srebrno priznanje), Anja Dobravec (2. B, srebrno priznanje) in Anita Kosmač (2. A, srebrno priznanje).

(Skupno 16 obiskov, današnjih obiskov 1)