V torek, 25. 4. 2017, se je s prireditvijo, na kateri so podelili priznanja sodelujočim, zaključil letošnji projekt časopisne hiše Dnevnik  – Obrazi prihodnosti. V projektu, ki se je začel pred dvema letoma, je letos sodelovalo 25 srednjih šol iz vse Slovenije. Dijaki so v svojih člankih obravnavali aktualne teme, kot so begunska kriza, zdravstvena reforma, sodobna tehnologija, prosti čas, mladi v prometu … Članki so nastajali pod mentorstvom Dnevnikovih novinarjev in šolskih mentorjev. Tema člankov naših dijakov je bila profesionalnost in kariernost, novinarka, s katero smo sodelovali, pa je bila že drugo leto Marjeta Kralj.

Po prireditvi smo obiskali tudi predsedniško palačo, kjer nas je sprejel predsednik republike Borut Pahor in odgovarjal na vprašanja dijakov.

Mentorici:
Mateja Golouh
Tatjana Logaj

(Skupno 264 obiskov, današnjih obiskov 1)